Pobyt

23. února 2014 v 0:40 | Tery* |  Tery*

Ahoj jmenuju se Eliška ale všicvni mi řikají Elis. Je mi 16 let a ve škole propadam z angličtiny. A proto se naši rozhodli že mě pošlou na týden do Anglie. Byla jsem ráda měla jsem totiž ject do Londýna. Ale když jsem zjistila že mam být ve vile s někym cizim už se mi tam moc nechtělo. Každým dnem se blížil den odjezdu.
Den před odjezdem:
Eliško vztávej už je čas! Zavolala na mě mamka z kuchyně. Už jdu! Vykřikla jsem unaveně. Byl to poslední den kdy jsem byla ve škole než začli jarní prázdniny. Na náš zvonek už zvonila moje nejlepší kamarádka Ema. Promiň. Řekla jsem když jsem vyšla z domovních dveří ven na ulici. To je v pořádku neomlouvej se. Řekla s úsměvem Ema. .... Ve škole se se mnou všichni loučili jako kdybych měla odjet navždy. Někdo dokonce i brečel. Školu jsme meli do jedný takže sme doma byli brzo a mohli jít ještě ven. Ve dvě jsme šli s Emou do naší oblýbené kavárny. Povídali jsme si asi tři hodiny v kuse. V pět jsme už museli být doma. Já musela balit a Ema dělat věci na zítra do školy. Když jsem dorazila domu dala jsem si večeři a odešla do pokoje. Pustla jsem si One Direction a balila si kufry. Asi po půl hodině přišla máma aby zkontrolovala co všechno si balím sebou. Když jsem prošla kontrolou od mamky položila jsem kufr do rohu pokoje a lehla si na postel. Jak jsem tak ležela na posteli a poslouchala kluky uvědomila jsem si že zítra kedu do Londýna, do toho města kde bydlí One Direction. Co když je tam potkam? Zeptala jsem se sama sebe. Ale hned jsem si uvědomila že s mím štěstím se to nestane. Zamyslela jsem se tak že jsem nakonec usla. Vztávej zlato. Máma stála nade mnou a budila mě. Rychle jsem vstala z postele a šla na snídani když v tom jsem uslyšela zvonek. Jdu tam! Zakřičela jsem aby mě mamka slyšela. Emo co tu děláš? Zeptala jsem se. Přišla se rozloučit. Odpověděla. Tak já už musim jít abych nezmeškala autobus. Řekla jsem a zavřela dveře abych se nemusela loučit. ..... Eliško! Zavolal na mě táta z auta. Už jsem byla ve dveřích a tak jsem jen zabouchla dveře a šla.
V Londýně:
Stála jsem před vilou kde jsem měla byt celý týden. Když jsem zazvonila u branky ani ne za pět vteřin se rozletěli dveře. Stál tam přede mnou a já nevěděla co mam dělat. Ten kudrnáč z plakátů na mě promluvil česky: Ahoj ty seš Elis žejo? Ja byla celá bez sebe, v hlavě mi běhalo milion myšlenek, Harry a mluví česky řikala jsem si v duchu. Ahoj no řikají mi tak ale jmenuju se Eliška. Řekla jsem. Tak pojď dál už na tebe čekáme. Řekl s úsměvem. Když mě doved do obýváku kde se koukali na Toy Story a jedli popcorn řekl Harry: Kluci Elis tu je! Klici byli nadšení že jsem přijela. Ahoj Elis. řekli sborově. Ahoj. Odpověděla jsem. Pojď ukážu ti dům. Řekl Harry a šel do vedlejší místnosti. Tady je kuchyň. Řekl můj průvodce. A šel po schodech do patra. Ukaž vezmu ti ten kufr. Řekl a vzal si ho. Stáli sme před dveřma do "mého" pokoje a Harry řekl: jsme tu otevři dveře. Udělala jsem to co chtěl a pořád jsem nemohla uvěřit že budu týden u One Direction. Vešla jsem do pokoje a sedla si na postel, Harry se sednul vedle me a řekl: Víš že seš krásná holka? Já se pouze usmála a on mě políbil. Chhvíli jsme na sebe koukali a pak jsme se začli vášnivě líbat když v tom vtrhli do pokoje kluci a my se lekli. Harry co to tu děláš? Zařvali na Harryho. Harry se to snažil klukum vyslětlit ale oni mu to nevěřili. Já jsem byla v takovém šoku že mě líbal Harry Styles že jsem omdlela. Jen si pamatuji že jsem se probrala v nemocnici a v pokoji spalo pět členů One Direction.


Ps: Možná tam budou chyby ale psala sem to když jsem byla unavená takže se omlouvam.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SáRa <33 SáRa <33 | 23. února 2014 v 14:58 | Reagovat

WOW..krásné :3

2 -KriSty- -KriSty- | Web | 23. února 2014 v 15:21 | Reagovat

Je to moc hezký!!:3

3 -KriSty- -KriSty- | Web | 23. února 2014 v 22:46 | Reagovat

Ahojky beru vás do AFFS :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama